Najbardziej popularnym prezentem jest drewniany ropucha

Najbardziej popularnym prezentem jest drewniany ropucha, pochodzą one w różnych rozmiarach i różnych kolorach w ujściu ropucha jest kij, który jest niezbędny do nacierania Zhabko z powrotem i będzie publikować prawdziwe dźwięki z rechot! Turyści, którzy są na wakacjach w zewnętrznych wyspach Tajlandii wiem jak bogate faunę kraju) ropuchy istnieje wiele, bardzo trudno przyzwyczaić się do egzotycznych, jak to zawsze bywa, masz piękne turkusowe morze i biały piasek w dzień iw nocy, w ropuch dodawania (który dużo większy od człowieka głowa) i inne podłe mieszkańcy wysp.

Najprawdopodobniej drewniany ropucha to dobry prezent dla siebie) Krewni i pracownicy oczywiście trzeba wziąć z Tajlandii owoców, w pierwszym z tych egzotycznych owoców nie znaleźliśmy, a po drugie, że Tae bardzo tanie, eksport owoców ma problemów na lotnisku nie będzie dobrze, i oczywiście owoce nie będzie zbierać kurz w przeciwieństwie do różnych posągów) Raz w Tajlandii, wiele dobrych i bardzo tanie ubrania, jeżeli jest to możliwe, to najlepiej, aby zaktualizować swoją garderobę dla siebie i swojej dziewczyny na rynku Chatuchak (Bangkok), sposób sprzedający nie mogą być mierzone na dezhdu. Poza światłem i mody, należy zwrócić uwagę na galanterii skórzanej, wiele wyrobów skórzanych, takich jak torebki, portfele, paski, i wiele różnych obuwia (latem), najbardziej popularnych produktów z stingray skóry, wysokiej jakości i dobra cena. Po prostu dużo tkanych toreb sprzedawanych na wyspach, cena oczywiście wysokie, ale trzeba targować, i połowę kosztów 100% spadnie! I oczywiście, zbieranie domu magnesów są niezbędne, są miliona dla każdego smaku i koloru! Na rynkach i tace ośrodków Tajlandii można kupić bardzo piękne posągi Buddy w różnych pozach, jeszcze dużo słoni z różnych materiałów, i są one różne wartości. Kolejne pamiątki tematycznych z Taya uważane dzwon metalu, te dzwony są w różnych rozmiarach, są one bardzo ładny pierścień, wiszą na każdym kościele w kraju. Wiele figurek z pamiątkami, miniatury świętych świątyniach kraju, mistrzowie z różnych miast lub wsi zrobić cuda z gliny, drewna, metalu.
W ogóle, to jest surowo zabronione, aby wrócić do domu bez tajskiego jedwabiu! Tajski jedwab jest znana na całym świecie, a zakupem powinno być w miejscu produkcji, tutaj znajdziesz chusty dla wszystkich, są bardzo wysokiej jakości, piękne i miłe dla odmiany, dla siebie, wiem, że będzie miał dużo czasu, aby wybrać) Kolejne piękne panie powinny wiedzieć i cieszyć się, że kawałek egzotycy może przynieść do domu, a mianowicie storczyków !!!! te kolory w kraju bardzo dużo, kwiat będzie długo przypominać podróż bajki. Fani doradzić przynieść alkohol nalewki węża, wąż w środku, pochodzą one w różnych pojemnościach od 100 gramów do 3 litrów. Kolejne Miłośnicy perłowe mogą radować, Tajlandia kraj do produkcji wysokiej jakości pereł, najlepsze miejsce do kupowania biżuterii perłowej w gospodarstwie w Phuket! Wszystkie upominki: ropucha, owoce, odzież, akcesoria skórzane łyżwy, magnesy i posągi, dzwon, Thai Silk, storczyki, perły wydają wszystkie) powodzenia w wyborze zakupy!