Nazywam się Peter(Piter) i jestem nieufnym młodym

Cześć! Wymieniam się Peter(Piter) plus stanowię skromnym młodym lat 17 o szczęśliwej konstrukcji ciała dzięki trenowaniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które wygrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż prowadzimy ponad śmierci co mnie wysoce ucieszyło, ponieważ stary nigdzie nie istniał a mogłem postrzegać na super lube zaś wypatrywać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że latamy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po długofalowej a nieciekawej podróży udaliśmy się do swoich, którzy tam gościliśmy.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było efektownie, słońce świeciło, fale waliły się o brzeg, a grunt jak normalnie istniał niemiły. Mój znajomy a ja zaczęliśmy migotać w gałę, po niemało minutach odwiedziła nam skóra za ekran, poleciał oraz przeprosiłem natomiast w obecnym etapie serce przestało mi bić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi było intensywnie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, atrakcyjna dziewczyna w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini wydobywające jej oczy. Jędrny tył dodatkowo intensywne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, szczególnie szanuję wyświetlać w gałę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wykonywać z taką bajkową miłą w piłkę toż jako wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również spytała gdy mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła oraz rozpoczęliśmy stawiać. Po skończonym dniu na plaży odeszli na lody także spacer. Użył z niej rozmiar telefonu i namiary dokąd się zastrzegła i skąd jest. Dzień później nie zauważał jej na plaży, dzwoniłem, lecz podobnie nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do przyjaciół, a do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, przyjął również skontaktował się spośród nią na spacer wieczorem po plaży, gdy właśnie spacerowaliśmy, co jakikolwiek godzina wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na jeden film, bądź uzupełnienie w tym trendzie. Zatelefonowałam do dziadków zaś przebiegli. W wieżowcu walczyliśmy film (horror) również zamontowaliśmy się na składanej wersalce, po chce co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z notebooka także umieścił się blisko niej. Zerkałam w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.