Tyler ustawiony na moich ramionach do odpoczynku, a my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie mięso na gołe ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a następny leżeć przed telewizorem i wymieniania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason powrócił do budynku, udał się do prywatnego pokoju. Udaliśmy się do łóżka, jak dodatkowo.

Tyler umiejscowiony na moich ramionach do odpoczynku, i my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie ciało na nagie ciało – znów Sexed. Wtedy zrobiliśmy sen. W porach porannych, naładować, staraliśmy więcej pozycji seksualnych przed wystąpieniem ponownie. Byłem ładny Carolyn za nauczanie mnie, iż było dużo zabiegów, żeby uprawiać sex. Tyler miał wrócić do budynku tego indywidualnego popołudnia. Opisywali przez telefon w nocy, jednakże nie na długo. My posiadali pozytywny weekend razem a byliśmy zmęczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Dziwiłam się, albo ma cel nadal wkurzony kiedy zobaczył Tyler. Zapewne stanowili facetami ponownie. Może Jason byłoby winić wyłącznie mnie za ostatnie, co się stało.

“Dzień dobry, panie Brock,” zadzwonił głęboki głos Aleksandra, kiedy ujrzał mi przyjechać do kuchni.

I jęknął i usiadł na wyspie kuchennej.

“Miej siebie w tenże weekend?” zapytał z obecnego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Mam idealne śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno spojrzenie otwarte – I nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał oraz zaraz zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, żeby ustawić płytkę oraz sok przede mną również przekazał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Chcesz mi pomóc obudzić? Jestem chwila wiele trudnych jaj i intensywny kiełbasa dla ciebie.”

Oraz jęknął.

“Mogę zaprezentować ci sprawie,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po prostu obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się oraz poklepał nogę. “Lubię moje panie zielona i estetyczna, ale nie pamiętał o tym.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Ogłosiła mu o tobie. Mówi, pewna, iż ​​marzy cię poznać.”

“Czemu?” Zapytałam. “Lub nie istniejesz dwa szczęśliwe razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy szczególnie dogodni”, powiedział. “Ten dzieciak może nauczyć się rzeczy, także.”

“Dziwię się, iż nie poszedł zobaczyć Yankee za grę.”

“My,” powiedział. Wtedy zaczął mi opowiadać o grze. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w ostatnim momencie – wiem, ponieważ jest dziesięć lat odleglejszy ze mnie – natomiast istniał niewątpliwie w ruchu.

Byłem z dala z kuchni Aleksandra na pamiątkę rano, wyglądając na Tyler zadzwonić po wysiłku pływania. Jason wrócił do zakładu, unika mnie oraz odszedł. Tyler nie zadzwonił, natomiast biorę dotychczas był zmęczony. Również w spokoju spróbował wskazując go, przecież jego matka mówi Tyler pomagał ciotkę z pewnym ruchu.

Alexander stały mój bliski deser tej nocy i sprawdzałem służąc uwodzenia z jeszcze mojego śniadania następnego dnia rano. Bez naprawdę myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Pojechał tam, przecież nic szorty snu, co nie było wszystko, co niezrozumiałe dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty wypoczynku istnieje jak nakładanie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Stanowił w dużych spodenkach i koszulce wyspie – Nie zawsze ubierać się w części jednolity, aż czasie kolacji. W wszelkim razie, dostał boner, widoczne poprzez jego szorty. Dysponował długie.

Jeżeli kiedykolwiek chcesz kupić się do majtek gej chłopca, okazując mu pełny korporację boner widać żyć jakby oczywiście jedno pewny jak coraz rękę na jego. Absolutnie nie widziałem dorosłego człowieka erekcji przed i na chyba nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był rozwiązany jak niektóre z ciemnych chłopaków patrzał w porno, ale był wspaniale wyposażony. Pomimo zrywając boner na inną rękę, udawałam, iż nie interesuje. Tęskniłem Tylera, a on był moim mężem. Skąd miałem pomysłu iść wkręcania wokół.