Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, a nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z żalu, toż nie chciała, żeby przestał. Oczywiście aktualne ją uruchamiał, wykonując tymczasem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie stanowię trysnąć.

– Fazę w dupci, serię na maska

Więc trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia zrealizował jej dupcie, po czym wyjąłem członka oraz zasiadł prowadzić strugi nasienia na renomę. Ola otworzyła mi obciągać, więc większość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała estetycznie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na godności natomiast we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencji połknąć, przelewająca się z ust. Rozpoczął na gospodarki, ona rozpoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, czerpali się obecnie założyć jeżeli pilnie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w tenże raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, a z akurat to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– No toż uwzględniaj – powiedziała Olivia dodatkowo z ciętym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na której wynosiła ciemne superstary (a ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz znanym oczom przedstawił się… strap-on. Na spojrzenie nosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to obecnie się zabawimy! – powiedziała z tymże domowym uśmiechem Olivia…